تولیدکننده ورق پت | آراد پلاست اسپادانا

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

دستگاه تولید بطری پلاستیکی

امروزه دستگاه تولید بطری پلاستیکی یا همان بادکن پت در بین کار آفرینان و تولید کنندگان بصورت چشمگیری افزایش یافته است.دلیل این امر تقاضای بالای بازار به استفاده از این نوع بطری میباشد.ولی همین تقاضای بالا بازار باعث شده است تا افراد زیادی نسبت به تولید این نوع بطری ها روی بیاورند که هر گونه اقدام بدون تحقیق و بررسی متاسفانه خسارات مالی فراوانی را بر تولید کننده وارد خواهد کرد.

هم اکنون سهم عمده کارخانجات تولیدی نوشیدنی بخصوص نوشابه و آب معدنی را بطری های پت به خود اختصاص داده اند.این بطری ها گه توسط دستگاه های بادکن پت تولید میشوند روز به روز بر تولید آنها افزوده میشود تا حدی که امروز بطری های شیشه ای کمتر به چشم میخورد.در مطالب دیگری در مورد دلایل فراوان محبوبیت بطری های پت پرداخته ایم.

کارشناسان همت ماشین آماده هستند تا با مشاوره رایگان شما را در شروع کار همراهی کنند تا کسب وکاری پر رونق را داشته باشید.

لازم به ذکر است که مطالعه این مطلب برای افرادی که به فکر شروع کارمیباشند مفید میباشد نه تولید کنندگان گرامی که در این عرصه فعالیت دارند جهت ارتباط با بخش فروش از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در ارتباط باشند

شناخت دستگاه تولید بطری:

بطری های پلاستیکی موجود در بازار که با نام بطری پت معروف هستند,بوسیله دستگاهی تولید میشوند که امروزه در صنعت بنام بادکن پت شناخته میشود و این دستگاه ها بسته به تیراژو ظرفیت تنوع مختلفی دارد این دستگاه های پر طرفدار به دسته های مختلفی تقسیم میشود.انواع دستگاه های تولید بطری پلاستیکی پت عبارتند از:

1-دستگاه بادکن پت اتوماتیک

2-دستگاه بادکن پت دستی.

3-دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک

دستگاه پت نیمه اتوماتیک تقریبا از نظر کارکرد و مکانیزم مابین 2 دستگاه دیگر است و قسمت کوره ان بصورت اتوماتیک عمل میکند.در هر صورت در نهایت کار همه این دستگاه ها تولید بطری پلاستیکی پت میباشد و تفاوت فقط در نوع عملکرد است.

اصطلاح بادکن پت در دستگاه تولید بطری پلاستیکی چیست؟

بادکن پت بطور کلی نام دستگاهی است که بوسیله آن فرآیند تولید بطری پلاستیکی انجام میشود و این فرآیند باعث شکل گیری یک بطری پت میشود.در تمامی مدلهای موجود ماهییت کاری یکسان است که این فرایند در چند مرحله پریفرم گذاری حرارت دادن به پریفرم جهت حالت پذیری و سپس دمیدن هوا داخل پریفرم گرم شده باعث شکل گیری این بطری میشود که بسته به مدل اتوماتیک یا دستی این فرآیند توسط اپراتور یا بصورت کامل توسط دستگاه بصورت اتوماتیک انجام میپذیرد.

دستگاه بادکن پت (تولید بطری پت) از 3 قسمت تشکیل شده است:

1- کوره جهت گرم کردن پریفرم و اماده حالت پذیری شدن.

2-قسمت بادکن که دمیدن هوا داخل قالب های این قسمت انجام میپذیرد.

3-کمپرسور هوا که جهت دمیدن انجام میگیرد.

البته قسمت 2 و3 در واقع یک قسمت میباشند.

مجموع این دو قسمت بعنوان دستگاه بادکن پت و یا بعنوان دستگاه تولید بطری پلاستیکی شناخته میشود.

حالا که تا حدودی با عملکرد کلی دستگاه تولید بطری,آشنا شدید زمان ان است که کمی موشکافاته تر راجب این دستگاه ها وارد بحث شویم.  با این مطالب شما بتوانید راحت تر در مورد آن فکر کنید جهت  سرمایه گذاری سوالات متعدد دیگری که در ادامه در مورد آن به بحث خواهیم نشست.

"<yoastmark

چطور با خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی  وارد بازار شویم؟

کار و درآمد زایی با استفاده از دستگاه تولید بطری پلاستیکی پت مانند هر کار دیگری نیاز به بررسی نکاتی دارد.افزایش جمعیت هم باعث افزایش متقاضیان جهت ایجاد شغل و همین جمعیت باعث افزایش مصرف کننده بیشتر شده است.

در این بین فردی موفق تر است که بتواند از تمامی فرصت ها به نحو احسنت استفاده کند.با دیدی باز به تولید هر آنچه نیاز آن منطقه و اقلیم است بپردازد.با ما همراه شوید جهت بررسی شاید اصلا تولید بطری برای شما مناسب نیست و شاید شما در اطراف خود موقعیت به مراتب بهتری در دسترس دارید:

آیا تولید بطری پت شغل مناسبی برای من است یا خیر؟

اجازه بدهید کمی راحت تر در مورد تولید بطری پلاستیکی با هم صحبت کنیم!

اولین مورد در راه اندازی هر کسب و کاری علاقه است,باور کنید اگر علاقه و عشق به کار باشد راننده تاکسی موسس اسنپ میشود.چون عشق به کار باعث پیشرفت در شغل و اینکه از آن کار خسته نمیشوید.

قدم دوم و مهمترین قدم باور کنید کل بحث تولید این نیست که شما یک دستگاه تولید بطری پلاستیکی خریداری کنید. آنرا در گوشه ای مغازه یا حتی زیر زمین منزل قرار دهید و همینطورپولسازی کند.شما باید سخت کوش باشید و آماده هرگونه نا ملایمتی باشید,عدم فروش تولیدات,عدم تعهد خریدار که همه و همه با صبر و علاقه بکار و داشتن اهداف بلند بالاتر قابل حل است

دستگاه تولید بطری پلاستیکی
دستگاه تولید بطری پلاستیکی

شناخت بازار هدف بطری پت:

قدم بعدی بررسی بازار هدف میباشد. اینکه قبل از آغاز کسب و کارتان بررسی کنید که برای مثال چند دستگاه تولید بطری پلاستیکی در منطقه شما فعال است.آیا اصلا مشاغلی در اطرف شما هست که اصلا بتوانید روی آنها کار کنید جهت تولیدات شما.برای مثال شما در منطقه ای هستید که هیچ کارگاهی در این زمینه وجود ندارد یا باید قبول آن سختی و سخت کوشی را کنید و در استان و شهر دیگر به دنبال مشتری باشید یا اینکه به فکر شغل دیگری باشید.

مورد بعدی که تمامی کارآفرینان مطرح دنیا ذکر میکنند هیچ وقت تمامی سرمایه خود را برای شروع یک کسب کار خرج نکنید.زیرا در صورت شکست برگشت به زندگی عادی بسیار سخت خواهد بود این مورد را به یاد داشته باشید که ریسک صد در صدی همیشه هم خوب نیست خرید دستگاه تولید بطری پلاستیکی هم یک نوع ریسک برای آغاز میباشد.

برنامه ریزی مناسب جهت هزینه های تولید بطری پت:

از ابتدا برای تمامی هزینه ها و درآمدها تولید بطری پلاستیکی برنامه ریزی یا به زبان ساده حساب و کتاب داشته باشید.شاید باور این مورد برای شما سخت باشد,ولی بسیاری از تولید کنندگانی و کلا افرادی که با شغل آزاد سرو کار دارند به همین دلیل ورشکست شدن.

شما بابت فروش اولتان یک چک با مبلغ بالا دریافت میکنید,هیجان زده میشوید.غافل از اینکه این چک و حتی چک های بعدی هنوز تامین کننده هزینه اولیه شماست.حتی بعد از آن هم مبالغ دریافتی شما شامل مواد اولیه استفاده شده,هزینه های کارگاه و… میباشد که عدم توازن بین این موارد باعث عدم پیشرفت میشود.

آیا تولید بطری پلاستکی به وسیلع دستگاه بادکن پت به صرفه است؟

جواب این سوال در مورد تولید بطری پلاستیکی کاملا مشخص است (بله و خیر ) .شخص اگر با آگاهی کامل نسبت به موارد ذکر شده بالا و عواملی گوناگون اطرف خود شروع به این کسب و کار کند.با وجود مصرف بالایی که این محصول, دارد میتواند به راحتی در بازار این محصول فعالیت کند.

برای شروع کار تولید بطری پلاستیکی چکار باید کرد:

حتما مقاله چطور تولید بطری پلاستیکی را آغاز کنیم را در قسمت دانشنامه سایت مطالعه کنید.برای شروع کار شما به فضایی مناسب دارید که این دستگاه هم با برق سه فاز موجود هست هم تک فاز.حدالامکان خارج از بافت مسکونی باشد جهت جلوگیری از اعتراض همسایگان از قبیل صدا,رفت و آمد جهت بارگیری ها و ساعت ها کاری نا مشخص که ممکن است شما جهت تحویل سفارش مشتری مجبور به تولید شبانه روزی باشید.

تحقیق در مورد اینکه چه دستگاه تولید بطری پلاستیکی مناسب با بودجه شما و اهداف شما همخوانی دارد.مهمترین بخش این مورد است که حالا دستگاه مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم دست دوم مناسب است یا نوع از کدام شرکت خرید کنیم که تمام این سوالات در مقاله چطور دستگاه مناسب را انتخاب کنیم ذکر شده و اینجا هم کمی راجب آن بحث میکنیم:

1-اول ببینید چه چیزی تولید خواهید کرد برای مثال اگر شما قصد تولید 2 نوع بطری را دارید چرا هزینه هنگفت دستگاهی را بپردازید که دارای 7 قالب است.

2-زمان خرید به پیشرفت کار هم فکر کنید و به فکر این باشید که شاید قرار شد ارتقا شغل پیدا کنید دستگاه محدودی را انتخاب نکنید.

3-مناسب با بودجه خود خرید کنید هیچ وقت تمام سرمایه زندی را صرف آغاز یک کسب و کار نکنید.

4-از شرکتی خرید کنید که از بابت پشتیبانی اطمینان خاطر داشته باشید.

5-جهت خرید حتما با یک کارشناس مشورت کنید تا متوجه اختلاف قطعات بکار رفته از نظر کیفیت و برند باشید.

6-جهت مشاوره کامل میتوانید با ما تماس بگیرید آرزوی ما پیشرفت هم میهنانمان در این مرز و بوم میباشد.

مواد اولیه دستگاه تولید بطری پت

دستگاه های تولید بطری پلاستیکی پت بطور کلی مواد اولیه ای دارند که با نام پریفرم شناخته میشود.پریفرم ها توسط دستگاه های پریفرم ساز تولید میشوند و بعد از آن وارد چرخه تولید بطری میشوند.معمولا اکثر تولید کننده های بطری پریفرم را بصورت آماده خریداری میکنند مگر اینکه تولیدات به اندازه ای بالا باشد که خرید پریفرم از نظر سود دهی به ضرر باشد.

دانستن این نکته بسیار مهم است که در دستگاه های تولید بطری پلاستیکی کیفیت محصولات نهایت با کیفیت پریفرم بسیار در ارتباط میباشد.خرید پریفرم با کیفیت باعث تولید بطری های مناسب و با کیفیت از نظر شفافیت,انعطاف پذیری,استحکام و دیگر مسائل میشود.

بهروز خسروی

بهروز خسروی

ثبت نظر